Produkty do malowania

Produkty do malowania .

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się profesjonalne przyrządy niezbędne podczas przeprowadzania remontów budowlanych. Proponujemy kuwety, kratki, wiadra i pędzle malarskie, a także poręczne plastikowe pace. Wyprodukowane zostały z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie prac budowlanych i znacznie przyspieszą pracę. Mogą być stosowane zarówno przez większe firmy, jak i prywatnych użytkowników, którzy myślą o samodzielnym przeprowadzeniu remontu. To podstawowe elementy wyposażenia każdego, kto profesjonalnie lub amatorsko przeprowadza prace budowlane. Plastikowe pace, kratki, wiadra oraz kuwety malarskie dostępne są w kilku kolorach.

1.

Kuwety malarskie .

Kuweta malarska to podstawowy produkt na wyposażeniu każdego profesjonalisty oraz niezbędny element dla osób planujących wykonać prace malarskie. Przedsiębiorstwo ZETA stworzyło produkt wyróżniający się dużą trwałością oraz będący odpowiedzią na poszukiwania odpornych propozycji w niskich cenach. Wykorzystanie odpowiedniego materiału oraz dostosowanie rozmiarów do obowiązujących standardów gwarantuje zadowolenie z użytkowania tego produktu. 

Zobacz produkty
2.

Kratki malarskie .

Kratki malarskie stanowią ważny element przy pracach malarskich w zaciszu każdego domostwa. Znajdujące zastosowanie przy malowaniu domu, mieszkania czy biura. Nasze produkty gwarantują, że każde prace remontowe stają się prostsze i znacznie przyjemniejsze. Bazując o najwyższe standardy jakościowe, nasze kratki malarskie charakteryzuje dużą trwałość, elastyczność i niepowtarzalny wygląd. Nasza firma ma dostępne kratki w różnych kolorach i rozmiarach, dostosowanych do twoich potrzeb.

Zobacz produkty
3.

Wiadra malarskie .

Odpowiednie narzędzia znacznie usprawniają wszystkie prace malarskie. Oferowane przez nas wiadro posiada wygodny, prostokątny kształt, który sprawia, że maczanie wałka malarskiego w farbie będzie o wiele wygodniejsze. Jedna ze ścianek posiada powierzchnię, która znacznie ułatwi pozbywanie się nadmiaru farby. Materiał, z jakiego wykonane jest wiadro, umożliwia wyczyszczenie zasychających resztek farby ze ścianek i przywrócenie pojemnikowi estetycznego wyglądu. Transport farby ułatwia wytrzymała rączka, której kształt umożliwia zaczepienia wiadra na haczyku.

Zobacz produkty
4.

Blistry malarskie .

Blistry do wiader malarski oraz kuwet stanowią podstawowy element podczas częstych zmian kolorów farb w czasie trwania remontów. Blistry malarskie skutecznie zabezpieczają wiadra oraz kuwety, co pozwala na znaczne wydłużenie ich funkcjonalności oraz żywotności. Produkty naszej firmy cechuje wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły co przyczynia się do zadowolenia naszych klientów.

Zobacz produkty
Pozostałe kategorie

Oferujemy szeroką gamę produtków.

W ofercie czekają na Ciebie poręczne kubły, plastikowe wiadra oraz kasty budowlane o uniwersalnym zastosowaniu. Polecamy także solidne łopaty aluminiowe, które przydadzą się podczas przeprowadzania remontu lub prac ziemnych.

Zobacz wszystkie

Jesteś zainteresowany współpracą?

Masz pytania dotyczące produktów lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z naszą firmą. Wyślij zapytanie – nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Skontakuj się z nami

Copyright © 2022 zeta.krakow.pl All rights reserved