Produkty na zimę

Produkty na zimę .

Nie zapomnij zaopatrzyć się w porządną łopatę do śniegu zanim przyjdzie zima. To niezbędnik, który powinien znaleźć się w każdym garażu lub schowku. W ofercie czekają na Ciebie plastikowe łopaty, ułatwiające pozbycie się zalegających hałd śniegu przed domem, w miejscu pracy, na parkingu, placu targowym, w ogrodzie lub parku. Jako doświadczony producent narzędzi dbamy o to, by nasze wyroby spełniały niezbędne wymogi jakości. Powstały z wytrzymałych tworzyw, odpornych na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Brzegi zostały dodatkowo wzmocnione przez aluminium, dzięki czemu pozbywanie się śniegu jest znacznie łatwiejsze. Ponadto zadbaliśmy o szeroki wybór kolorów, tak, by każdy z naszych Klientów znalazł idealny produkt dla siebie.

1.

Łopaty do śniegu .

W okresie zimowym w żadnym gospodarstwie domowym nie może zabraknąć łopaty do śniegu. Zamiast co roku kupować nowe, niskiej jakości produkty, przedsiębiorstwo ZETA zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Jako doświadczony producent oferujemy łopaty do śniegu stworzone z myślą o ich jak największej trwałości przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Polecamy znakomite produkty z metalowym okuciem, wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Oferujemy wybór kilku podstawowych kolorów łopat do śniegu dla lepszego spełnienia oczekiwań naszych Klientów.

Zobacz produkty
Pozostałe kategorie

Oferujemy szeroką gamę produtków.

W ofercie czekają na Ciebie poręczne kubły, plastikowe wiadra oraz kasty budowlane o uniwersalnym zastosowaniu. Polecamy także solidne łopaty aluminiowe, które przydadzą się podczas przeprowadzania remontu lub prac ziemnych.

Zobacz wszystkie

Jesteś zainteresowany współpracą?

Masz pytania dotyczące produktów lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o współpracy z naszą firmą. Wyślij zapytanie – nasi specjaliści skontaktują się z Tobą!

Skontakuj się z nami

Copyright © 2022 zeta.krakow.pl All rights reserved