Masz pomysł? – wspólnie nadajmy mu realny kształt!

Kompleksowe usługi wtryskowe.

Nowoczesny park maszynowy oraz nasze wieloletnie doświadczenie w technologii formowania wtryskowego gwarantują najlepszy możliwy efekt i Twoje zadowolenie.

Rozwiązania

Dopasowane do potrzeb klientów.

Na życzenie klientów i dostosowujemy nasze produkty do ich indywidualnych potrzeb, stosując bogatą gamę kolorów lub wykonujemy indywidualne znakowanie.

Jako firma oferujemy kompleksową oraz odpowiedzialną produkcje artykułów z tworzyw sztucznych. Przeprowadzamy klientów przez pełną ścieżkę życia produktu, od projektowania, poprzez konstrukcję form wtryskowych, kończąc na uruchomieniu produkcji seryjnej pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie elementów o gramaturze do 8 kg. Naszą produkcję cechuje powtarzalność oraz niezawodność, co przez lata pozwoliło nam na umocnienie pozycji firmy na rynku Polskim.

zeta.pl
zeta.pl
Rzetelność

Kontrola jakości wytwarzania.

Kontrola wykonywanych detali odbywa się podczas realizacji całego procesu produkcyjnego. Stworzone punkty kontroli, zlokalizowane na różnych etapach produkcji, dają nam gwarancję, że gotowy wyrób będzie wyróżniał się najwyższą jakością.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługi zapraszamy do kontaktu. Dzięki doprecyzowanym procesom produkcyjnym, tworzymy rozwiązania szyte na miarę każdego klienta. Odezwij się do nas!

Napisz do nas
Doświadczenie

Ponad 30 lat działalności.

Jako firma będąca na rynku od 1993 roku posiadamy szeroką wiedzę z zakresu przetwarzania tworzyw w technologii formowania wtryskowego. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom dbałość o najmniejsze szczegóły procesu, dostarczając tym samym tylko najlepsze produkty. Przez lata pozwoliło nam na umocnienie pozycji firmy na rynku Polskim i zagranicznym.

zeta.pl
Nasza przewaga

Co nas wyróżnia.

HDPE symbol

Bogaty park maszynowy

Hala produkcyjna wyposażona jest w najnowocześniejsze technologicznie wtryskarki o sile zwarcia od 300 do 1200 t. Szacowany maksymalny wtrysk wynosi około 8 kg.

PVC symbol

Kompleksowa usługa

Przeprowadzamy klientów przez pełną ścieżkę życia produktu, Zaczynając od projektu, konstrukcji form wtryskowych aż do uruchomienia produkcji seryjnej

Przetwarzanie tworzyw sztucznych
LDPE symbol

Wykonywanie form wtryskowych

Kompleksowo koordynujemy wykonywanie form wtryskowych zgodnie z ustaleniami naszych klientów, dbając przy tym o każdy szczegół procesu.

PP symbol

Różnorodność przetwarzania

Mamy możliwość przetwarzania takich materiałów jak: PP, LDPE, HDPE, PVC, PC, PS i inne

PS symbol

Projektowanie

Projektujemy i wykonujemy modele w formie druku 3D, które pozwalają na wczesnym etapie wyeliminować wszelkie niespodziewane wady produktu.

PS symbol

Możliwość znakowania produktów

Na życzenie klienta mamy możliwość znakowania lub nanoszenia personalizowanych nadruków na produkty.

Copyright © 2022 zeta.krakow.pl All rights reserved